info@acsan.ir
   03135252498

شرح رویداد های موسسه

دمو هنری

بیست و سه سال مردم به عشق شنیدن این برنامه پیچ رادیو را باز می‌کردند. یک روز صدای بنان، یک روز صدای

  • 1394/08/16
  • دسته بندی رویداد : اخبار موسیقی

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، تور کنسرت های اروپایی «حسین علیزاده» در اولین همکاری با «علیرضا قربانی» آواز خوان موسیقی ایرانی و هنرنمایی دو گروه «ضربانگ» و «هم آوایان» شب گذشته (۸ آبان ماه-۳۰ اکتبر ۲۰۱۵) در کپنهاگ از سر گرفته شد.

این مجموعه اجرایی در سه بخش تقدیم مخاطبان شده که بخش اول آن به اجرای گروه ضربانگ اختصاص داشت و در بخش دوم قطعاتی از ساخته های استاد علیزاده در دو دستگاه چهارگاه و راست پنجگاه به اجرا در آمد. علاوه بر آهنگسازی و نوازندگی حسین علیزاده بر تار، پژمان حدادی، بهنام سامانی و رضا سامانی (سازهای کوبه ای)، جاوید افسری (سنتور)، سیامک جهانگیری (نی)، علی بوستان (شورانگیز) و صبا علیزاده (کمانچه) آواز علیرضا قربانی را همراهی می کنند.

اجرای دوم این گروه امشب در وین و پس از آن در کلن آلمان بروی صحنه میرود. یکی از مهم ترین کنسرتهای این تور اجرا در فیلارمونیک کلن آلمان است که از معتبرترین مجموعه های هنری جهان به حساب می آید.

شایان ذکر است که تور کنسرت اروپایی حسین علیزاده و علیرضا قربانی تا یک ماه آینده در آلمان، انگلیس و سوییس ادامه دارد و پس از آن تور زمستانی خود را از دی ماه سال جاری در ایران آغاز می کنند.


درباره ما

متن درباره آموزشگاه اینجا قرار می گیرد

ارتباط با ما
  • آدرس:   اصفهان خیابان جی خیابان همدانیان مجتمع سپیده طبقه 3 واحد 8
  • تلفن :   03135252498
  • ایمیل:   info@acsan.ir